45 års jubileum på Fratelli

Postet av Skedsmo Rideklubb den 13. Nov 2019

7. november 1974 ble Skedsmo Rideklubb stiftet og har siden vært i drift med hovedarena på Sørum Fritidsgård. I 2019 ble klubben 45 år og dette ble 9. november feiret med jubileumsmiddag på Fratelli og etterfest på Lillestrøm Bar. 

Totalt 68 av klubbens nåværende og tidligere medlemmer var påmeldt for å feire klubben. 

Tone - kveldens toastmaster, loset oss gjennom kvelden med mimring, gamle historier og ikke minst "hestens skål". For oss som kanskje ikke har vært med i klubben så lenge, var det gøy med tilbakeblikk fra klubbens eget blad "På bittet" og Tore Fjærgård sin beretning om klubben før og nå.  

Vi takker alle for en hyggelig kveld og håper å bringe tilbake noen gamle tradisjoner i 2020. 
Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.